Derya Uluğ mp3 indir

"Okyanus" şarkısıyla geçen yaza damgasını vuran Derya Uluğ, müzik hayatına çok erken yaşlarda atılmıştır. Doğma büyüme İzmirli olan başarılı şarkıcının hayatına müzik, 8 yaşında girmiştir.

Bir ses yarışması sayesinde kariyerine atılmıştır. Nota ve nazariyat eğitimleri alan Uluğ, Muğla üniversitesinde Müzik Öğretmenliği okumuştur. Daha sonra Haliç üniversitesinde, yüksek lisans yapmıştır. 21 Şubat 1986 doğumlu olan Derya Uluğ, 1.66 boy ve 53 kiloda güzel bir fiziğe sahiptir.

Annesi ev hanımı babası tekstil işiyle uğraşan Derya Uluğ'un üç kardeşi vardır. Bunlardan en küçüğü kendisidir.

Derya Uluğ’un Kariyeri

Erken yaşlarda müzik kariyerine adım atan başarılı şarkıcı 3 yıl boyunca, usta sanatçı Ebru Gündeş'in vokalistliğini yapmıştır. Daha sonra kendi albümünü çıkarma kararı alarak, başarılı işlere imza atmıştır Okyanus, Canavar, Nabız 180 gibi şarkıları birçok müziksevere ulaşmıştır. Derya Uluğ yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. Derya Uluğ müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. Derya Uluğ ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

Derya Uluğ şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. Derya Uluğ diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. Derya Uluğ şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

Derya Uluğ müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. Derya Uluğ şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...