İbrahim Tatlıses mp3 indir

İbrahim Tatlıses (Doğum adı: İbrahim Tatlı, d. 1 Ocak 1952, Şanlıurfa), Türk şarkıcı, besteci, yapımcı, oyuncu, televizyon uygulamacısı, iş adamı. İbrahim Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de detaylı yatırımlar yapmıştır. Örneğin, bunlardan, "Tatlıses Çiğköfte" hala devam etmektedir. Ayağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, şu zamana kadar kadar otuzdan çok albüm çıkardı, çoğu filmde oyuncu ve yönetmen olarak vazife aldı ve 19 sene süren İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır.

Müzik, televizyon ve sinemanın yanısıra İbrahim Tatlıses'in gıda, turizm, inşaat, etkileşim (TV kanalı, radyo istasyonu), ulaşım gibi çoğu alanda yatırımı bulunmaktadır. 14 Mart 2011 tarihinde uygulama çıkışı uğradığı silahlı saldırıdan ağır yaralı olarak kurtuldu.

İbrahim Tatlıses yeni çıkmış tüm şarkılarını bu sayfada bulabilirsiniz. İbrahim Tatlıses müzik'leri sitemizde bulamıyorsanız lütfen bize bildirin. İbrahim Tatlıses ve birçok sanatçının şarkılarını Mp3indir9 da bulabilirsiniz.

İbrahim Tatlıses şarkısı bağlantıları son derece Güvenilir olup yıllardır sitemiz bu yüzden hizmet vermektedir. İbrahim Tatlıses diğer şarkılarını bulamıyorsanız hiç çekinmeden bizlere bildiriniz. İbrahim Tatlıses şarkılarından ve sitemizden daima memnun kalacaksınız size bunun garantisini veriyoruz.

İbrahim Tatlıses müziklerini cep telefonunuzdan yada farklı bir platformdan dinlemek istiyorsanız sitemiz idealdir. İbrahim Tatlıses şarkıcının en sevdiğiniz mp3lerine ulaşabildiğiniz gibi asla başka bir site aramayacaksınız. Sizlere iyi dinlemeler dileriz...
Albümleri